Ach, co to był za wieczór!!!

Makijaże, piękne kreacje, wykwintne garnitury, występ Klubu Seniora „Nadorzanki” z Czerwina, śpiewy do późnego wieczoru przy akompaniamencie akordeonu, pląsy na  parkiecie oraz wyśmienity humor – tak w dużym skrócie można opisać niedzielny "Wieczór Seniora" zorganizowany w Gminnym Ośrodku Kultury w Czerwinie w dniu 19 listopada 2017r. Udział w wydarzeniu wzięło około 100 osób. W tej wyjątkowej imprezie oprócz seniorów działających w różnych klubach udział wzięli zaproszeni goście im. władze gminy. Wszystkich powitała serdecznie prezes Klubu Seniora „Nadorzanki” z Czerwina pani Jadwiga Żyjewska. Wiele ciepłych słów w kierunku seniorów skierował wójt gminy Czerwin Ryszard Gocłowski podkreślając, że ich doświadczenie i wiedza jest niezwykle ważna i przydatna dla młodszych pokoleń.

Nim seniorzy ruszyli do tańca wysłuchali wyśmienitych popisów wokalnych Klubu Seniora „Nadorzanki” z Czerwina,  Klubu Seniora „Jesienne Kwiaty" z Goworowa oraz Klubu Seniora „Rozmaryn” z Kunina. Dwie seniorki z terenu gminy Czerwin zaprezentowały równie swoje autorskie wiersze.

Śpiewom i tańcom niebyło końca. Wszyscy zgodnie przyznają, iż taki wydarzenia jak „Wieczór Seniora” są potrzebne w naszej gminie, dlatego też mamy nadzieję, że na stałe zostanie wpisane w kalendarz Czerwińskich imprez.

GALERIA - ZDJĘCIA Wieczór Seniora