Zaproszenie do składania ofert na wystawienie stoiska podczas „Jarmarków Czerwińskich” organizowanych 14 sierpnia 2022 roku w Czerwinie.

W związku ze zbliżającymi się „Jarmarkami Czerwińskimi”, które odbędą się w dniu 14 sierpnia 2022r. (niedziela) w miejscowości Czerwin, zapraszamy wszystkich chętnych do wystawienia swojego stoiska: twórców ludowych, rękodzielników, wytwórców produktów lokalnych i tradycyjnych, firmy prowadzące działalność handlową i produkcyjną, stoiska gastronomiczne.

Dla wystawców impreza stanowić będzie idealną okazję do szerokiej promocji własnych wyrobów, produktów i usług. Każdego, kto chciałby w czasie Jarmarków prowadzić stoisko handlowe lub wystawiennicze na terenie bezpośrednio sąsiadującym z terenem imprezy prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. ( formularz zgłoszeniowy poniżej).

Formularz należy dostarczyć do Gminnego Ośrodka Kultury w Czerwinie w terminie do 05.08.2022r. w formie papierowej lub cyfrowej (podpisany skan) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy kontaktować się z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Czerwinie pod numerem telefonu: tel. 696 154 378.

Organizator zapewnia sobie prawo do porównania złożonych ofert i odrzucenia części z nich ze względu m.in. na powtarzający się asortyment, ograniczenie miejsca lub brak odpowiedniej infrastruktury w miejscu imprezy.

DO POBRANIA: formularz zgłoszenia na jarmarki 2022 PDF, DOCX