Tradycją Gminnego Ośrodka Kultury w Czerwinie stał się corocznie organizowany Rodzinny Rajd Rowerowy, który jednocześnie pozwala na promocję aktywnego wypoczynku w rodzinnym gronie oraz podziwiania pięknych krajobrazów gminny i okolic. Tegoroczny Rajd Rowerowy odbył się pod 3 lipca. Trasa wiodła przez malownicze miejscowości Gminy Czerwin, Gminy Goworowo i Gminy Wąsewo.

mIMG 9911

60 uczestników rajdu pokonywało wyznaczoną trasę indywidualnie, ze znajomymi, rodzinnie. Wystartowaliśmy z placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Czerwinie. Jechaliśmy przez Dzwonek, Suchcice, Brzeźno aż do Brzezienka, gdzie spotkaliśmy się z uczestnikami rajdu z Gminy Wąsewo. Peleton liczący 150 osób w asyście Policji, OSP Dzwonek, OSP Czerwin i OSP Laski na czele z Wójtem Gminy Czerwin, Wójtem Gminy Wąsewo oraz Przewodniczącym Rady Gminy Czerwin udał się na boisko przy hali sportowej w Wąsewie, gdzie oprócz konkursów czekały na wszystkich potrawy z grilla. Po posiłku i odpoczynku ok godz.16 wróciliśmy do Czerwina.

Dziękujemy uczestnikom za udział w VII Rodzinnym Rajdzie Rowerowym.

Dziękujemy współorganizatorom : Gminie Czerwin, Starostwu Powiatowemu w Ostrołęce.

Dziękujemy Ochotniczym Strażom Pożarnym z Czerwina , Dzwonku, Lask oraz policjantom z Posterunku Policji w Czerwinie za zapewnienie nam bezpieczeństwa.

Dziękujemy wszystkim którzy wsparli nas finansowo.

Zobacz zdjęcia: GALERIA