Grupa dzieci i dorosłych z naszej gminy i okolic wybrali się 4 sierpnia z Gminnym Ośrodkiem Kultury na niesamowitą wycieczkę.

Naszym celem był JuraPark - Bałtowski Kompleks Turystyczny. Uczestnicy mogli zobaczyć aż 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości. W Prehistorycznym Oceanarium czekała na nas projekcją 3D. Nie mogło zabraknąć przejażdżki kultowym żółtym autobusem z amerykańskich szkół po zwierzyńcu, gdzie spotkaliśmy : strusie, jelenie, wielbłądy, daniele ,pięknego czarnego jaka oraz wiele innych ciekawych zwierząt. Nie lada gratka czekała na miłośników Polskiej architektury czyli „Polska w Miniaturze”  Dla chętnych była możliwość zwiedzenia Sabatówki – Wioski Czarownic.

JuraPark 700x460

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za fajną atmosferę i liczymy ma waszą obecność przy kolejnych wycieczkach.

GALERIA ZDJEĆ :)