IMG 9251
 
 
Miłośników jazdy na dwóch kółkach w naszej gminie nie brakuje, czego dowodzi  VI Rodzinny Rajd Rowerowy, który już na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń naszej Gminy.
VI raz mieszkańcy zebrali się żeby wspólnie promować aktywny wypoczynek w rodzinnym gronie. Powodzenia na trasie życzyli rowerzystom dyrektorka GOK - Jadwiga Kowalczyk i wójt Grzegorz Długokęcki.
Jechaliśmy chętnie: indywidualnie, ze znajomymi, rodzinnie .Trasa Rajdu przebiegała następująco : start Czerwin, ul Szkolna 1 następnie Laski Włościańskie, Sokołowo, Księżopole, Wiśniewo, Choromany, Piski. Na Szkolnym boisku w Piskach  na uczestników czekał poczęstunek. Po odpoczynku peleton ruszył w dalszą drogę przez miejscowości: Żochy, Dąbek, Zaorze i Czerwin.
 
Głównym organizatorem rajdu był GOK w Czerwinie, współorganizatorami - Urząd Gminy w Czerwinie i Starostwo Powiatowe w Ostrołęce.
 
Dziękujemy bardzo za zapewnienie bezpieczeństwa podczas  rajdu : Ochotniczej Straży Pożarnej        w Czerwinie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Dzwonku oraz Policji w Czerwinie. Panu doktorowi Arturowi Płóciennikowi dziękujemy za opiekę medyczną podczas rajdu. Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Piskach Agacie Łada za miłe przyjęcie wszystkich uczestników w Szkole w Piskach.
 
Serdecznie podziękowania dla firmy „Dalubo Kędzierscy” w Piskach,  dla Pań z Kółka Rolniczego „Laskowianki” oraz dla Pani Ewy Suchcickiej – Juriewicz  i Pani Agnieszki Cieślickiej.
 
Dyrektor GOK - Jadwiga Kowalczyk
 
Do zobaczenia za rok !
 
 
Zapraszamy do galerii :D GALERIA