Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (MOWES) w Ostrołęce zaprasza przedstawicielki kół gospodyń wiejskich i organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie pn. „Księgowość w kole gospodyń wiejskich i organizacji pozarządowej”, które odbędzie się w dniu 29.11.2019 (piątek) w godz. 13.00-16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Czerwinie.

Plan szkolenia:

12.50-13.00 Rejestracja uczestniczek

13.00-16.00 Prowadzenie spraw finansowych w kole gospodyń wiejskich i organizacji pozarządowej, w tym praktyczna instrukcja samodzielnego prowadzenia uproszczonej księgowości w kole i stowarzyszeniu

Szkolenie poprowadzi Aldona Olszewska – zawodowa księgowa, z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości w organizacjach pozarządowych oraz szkoleniach dla przedstawicieli organizacji pozarządowych w zakresie księgowości.

Szkolenie jest dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Osoby zgłaszające się na szkolenie zostaną poproszone o wypełnienie wymaganych projektem formularzy rejestracyjnych przed rozpoczęciem szkolenia

Liczba miejsc jest ograniczona. Bardzo prosimy o zgłoszenie udziału w szkoleniu do Pani Jadwigi Kowalczyk pod nr tel. 784 336 128 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (wpisując imię, nazwisko, nazwę organizacji i nr tel.).

DO POBRANIA: Zaproszenie